SAY-TAŞ GOLD EVLERİ SATIŞA SUNULDU

 

Şirketimiz adına söylenen gurur verici tek bir cümle var: Say-Taş İnşaat eşittir güven…

Güven bu çatının altında dedik, yola çıkarken ve sözümüzün karşılığını her projemizde sağladığımız müşteri memnuniyeti ile karşıladık.

Say-Taş inşaat’ın kalite anlayışı tapu ve iskan işlemlerinde tam hizmet, gerçek anahtar teslimi felsefesi, yapım sonrası yönetim ve sürdürülebilir müşteri hizmetleri sürecini de kapsıyor. Bu çok yönlü anlayış, aileniz için sorunsuz bir gelecek yaratırken, yatırımınıza da değer katmayı sürdürüyor.

Hayatta en büyük mutluluk gülümsetebilmektir.En büyük başarı da bunu devam ettirebilmektedir.Deneyimimiz ve sahip olduğumuz vizyonla,bugüne kadar yüzlerce ailenin mutluluğuna ev sahipliği yaptık.Mutluluklarını daire içine aldık. Şimdi Gold evleriyle mutluluğunuzu daire içine alma sırası sizde, sizi gülümsetme sırası da bizim.

Gold Evleri projesi Say-Taş İnşaat tarafından inşa ediliyor. Gold Evleri projesi İstanbul’un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesi sınırlarında yükseliyor %70 yeşil alana sahip projemiz, doğayla iç içe rahat ve ayrıcalıklı bir yaşam sağlıyor. Her bina tipini fonksiyonel bir mimari anlayışla hazırladık. Dairelerin her metrekaresine bizi biz yapan inşaat kalitemizi yansıttık.

 Beylikdüzü Yakuplu’da inşa edilen projenin satışları sürüyor. Projenin tamamı Aralık 2014 tarihinde teslim edilecek.

Proje ayrıntıları için www.saytainsaat.com.tr. adresini ziyaret edebilirsiniz.

Satış Ofisi İletişim

(0212) 879 04 64

 
 
Eklenme Tarihi : 17/09/14 10:42:18   -   Görüntülenme : 2997
 
 

Haberler Ana Sayfasına Git

 
Anasayfa | Haberler | Hakkımızda | Ekspertiz Hizmetleri | Projelerimiz | Fotoğraf Galerisi | İletişim | Mail Giriş
Bu Site "Saytaş İnşaat" aittir. Tüm Hakkı Saklıdır © 2018

Giriş Yap Üye Ol
  Web Tasarım: Vizly.Com